Kurumsal

Eser Puset Elektrik Elektronik Tamir Bakım Servisi Ticaret Limited isimli şirketimiz 14 yıllık Türkiye’deki servis olarak çalıştığı  üst sekmen bebek araç gereçlerine ilişkin gelen talepler doğrultusunda kiralama hizmeti de yapılmaktadır.

Kurumsal olarak Alışveriş Merkezlerinde, Hotellerde ve  Havalimanlarında bizleri görebilirsiniz, ayrıca bireysel olarak  haftalık İstanbul ziyaretlerinizde ve şehir dışı seyahatlerinizde, ihtiyaçlarınızı günlük ,haftalık ve aylık olarak karşılanmaktayız.

Ürün gamınızda yer alan tüm ürünler üst ve orta sekmen  olup  geçici basit bir ürün yerine sahip olduğunuz konforlu ürününüzün aynısını veya eş değerindeki ürünler ile hizmet vermekteyiz.

Ürün gamımızda bulunan Bugaboo, Chicco, Cybex,  Macleren, vb. Marka ürünlerimiz sürekli özel buharla  temizlenerek kullanıma hazırlanmakta, servis uzmanlığımız ile sorunsuz ve kesinlikle yeni görünümlü yedek pusetlerimiz ile başka bir bakış açısı göstermekteyiz.

Seyahat ve ziyaretleriniz artık puset ve oto koltuklarınızın uçakta  ilave bagaj ücreti, otomobilinizin tavanında yahut bagajınızda taşımanıza gerek kalmayacaktır.

Ürünüm tatilimde bozuldu, almayı unuttum, çok kirlendi nasıl temizleyebiliriz? gibi olumsuzluklar artık yok. Esnek çalışma şeklimiz ile her türlü isteğinize destek olmaya çalışmak öncelikli görevimizdir.